Mudurnu İngilizce Kursları

British Street Dil kursları Bolu Temsilciliği açıldı! Bolu merkezde eğitime başlayan dil okulumuz Bolu ve civar ilçelerde Yabancı dil öğrenmek isteyen yediden yetmişe herkese en pratik şekilde yabancı dil öğretmeyi hedeflemektedir. Mudurnu İngilizce kursları arayışlarınız için çözüm British Street Dil Okulları.

Bolu İngilizce Kursları British Street’de alanında en iyi yabancı dil öğretmenleri, en modern ve en son tekniklerle yabancı dil öğrenmenin keyfini sürün.

Bolu dil kursu British Street’de Avrupa dil standartlarına uygun eğitim programları uygulanmakta ve kullanılan yayınların, kitapların, dökümanların tümü buna uygun olarak seçilmektedir.

Yozgat İngilizce Kursları

Mudurnu İngilizce Kursları

 Bolu’da en iyi dil kursu neden biziz!

  • British Street Dil okullarının Türkiye genelindeki standart eğitim kalitesi çerçevesinde sınıf mevcutlarımız 10-12 kişi ile sınırlıdır.
  • Ders kaçırma durumunda Bolu British Street size en hızlı çözümleri üretir ve ücretsiz ders tekrar olanakları sağlar.
  • British Street dil okullarında İngilizce ders kitapları için öğrencilerden hiç bir ücret talep edilmemektedir.
  • Bolu British Street Dil kurslarında İngilizce ders kitapları dışında boş zamanlarınızda kullanabileceğiniz yüzlerce ek döküman ücretsiz verilir.
  • işe, okula, üniversiteye giderken hatta uyumadan önce cep telefonunuzdan dinleyebileceğiniz İngilizce mp3 dinleme dökümanları cep telefonunuza yüklenir.
  • Avrupa’da ve Tüm Dünyada geçerli dil sertifikaları British Street dil okullarında sizleri beklemektedir.

British Street En iyi dil okulu olma özelliğini öğrenci memnuniyeti odaklı eğitim sistemi ile hala korumaktadır. Mudurnu İngilizce kursları için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Bolu British Street dil kursları iletişim